Poszukujemy malarzy-tapeciarzy

Poszukujemy malarzy-tapeciarzy.

Firma malarska w Dolnej Saksonii (Niemcy), poszukuje malarzy-tapeciarzy.

Praca w pełnym wymiarze godzin.

Oferta Nr. 1113B

Okres pracy:

  • od marca 2024

Obowiązki:

  • Szczególnie zajmujesz ogólnymi pracami malarskimi oraz tapetowniem

Nasza oferta:

  • Stawka 15,00-16,00€ Brutto/h (w zależności od umiejętności)
  • Jednorazowa premia na start 100 €
  • 25 dni urlopu płatnego
  • Ubrania robocze
  • Bezpłatne zakwaterowanie (pokoje dwuosobowy)

Wymagania:

  • Jesteś niezawodny i zmotywowany
  • Posiadasz doświadczenie w ogólnych pracach malarskich
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
  • Znajomość podstatwowa języka niemieckiego A2 jest wymagana

Rodzaj pracy:

  • Tymczasowa

Wyślij swoją aplikację poprzez formularz kontaktowy, który znajdziesz w poniższym linku a my skontaktujemy się z Tobą

lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem:

+4915214984152 lub

+491709127673

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zespół pro-suma GmbH