Poszukujemy pomocników do szkółki drzew

Poszukujemy pomocników do szkółki drzew.

Firma w Dolnej Saksonii (Niemcy), prowadząca szkółke drzew poszukuje pomocników .

AKTUALNIE OFERTA PRACY JEST SKIEROWANA WYŁĄCZNIE DO MĘŻCZYZN POSIADAJĄCYCH WAŻNE PRAWO JAZDY KAT. B.

Praca w pełnym wymiarze godzin.

Oferta Nr. 1145

Okres pracy:

  • od zaraz

Obowiązki:

  • Pracujesz zarówno w szklarniach, jak i na zewnątrz.
  • Podejmujesz się prac związanych z sadzeniem.
  • Pracujesz z maszynami, szczególnie z traktorami i innymi urządzeniami.
  • Podejmujesz się prac pielęgnacyjnych, takich jak pielenie chwastów, zbieranie liści z grządek czy różne prace z użyciem motyki.
  • Podejmujesz się prac związanych z przycinaniem roślin.
  • Załadujesz i rozładujesz rośliny na wózki.
  • Po odpowiednim przeszkoleniu możesz przejąć operacyjne kierowanie małym zespołem.
  • Podejmujesz się wszystkich innych bieżących prac w zakresie szkółkarstwa i pielęgnacji krajobrazu.

Nasza oferta:

  • Stawka 13,50€ Brutto/h jako wynagrodzenie początkowe , przy dobrej wydajności po okresie próbnym można zarobić do 16 € za godzinę.
  • Zróżnicowane i bezpieczne miejsce pracy z 40-godzinnym tygodniem pracy. Na życzenie można również pracować więcej.
  • Rodzinne przedsiębiorstwo z bardzo dobrym klimatem pracy.
  • Dom z trzypokojowym mieszkaniem, wspólną łazienką i kuchnią z Wi-Fi na terenie zakładu za 200,- € od osoby na miesiąc.
  • Nadgodziny są wypłacane za pośrednictwem konta czasu pracy lub na życzenie mogą być również zrekompensowane wolnym czasem.
  • Zmotywowany, dobrze zgrany i wykwalifikowany zespół pracowników z wieloletnim doświadczeniem.
  • 24 dni urlopu w roku.

Wymagania:

  • Jesteś niezawodny, motywujący i przedsiębiorczy.
  • Jesteś zdolny do pracy zespołowej.
  • Posiadasz zrozumienie techniczne.
  • Lubisz pracować samodzielnie.
  • Jesteś wytrzymały fizycznie i zdolny do nauki.
  • Lubisz pracować w zespole.
  • Masz doświadczenie w dziedzinach rolnictwa i/lub szkółkarstwa.
  • Posiadasz ważne prawo jazdy klasy B.
  • Jeśli potrafisz również prowadzić traktor lub obsługiwać inne maszyny takie jak mini koparki czy ładowarki kołowe, byłoby to atutem, ale nie jest to wymagane.
  • Znajomość języków również nie jest wymagana.

Rodzaj pracy:

  • Stała

Wyślij swoją aplikację poprzez formularz kontaktowy, który znajdziesz w poniższym linku a my skontaktujemy się z Tobą

lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem:

+4915214984152 lub

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zespół pro-suma GmbH