Poszukujemy pomocy domowej do gospodarstwa sadowniczego oraz kawiarni.

Firma w Dolnej Saksonii (Niemcy), prowadząca gospodarstwo sadownicze oraz kawiarnie poszukuje pomocy domowej.

Praca w pełnym wymiarze godzin.

Oferta Nr. 1077a

Okres pracy:

  • od zaraz

Obowiązki:

  • Ogólne prace porządkowe w apartamentach wakacyjnych i w kawiarni na dziedzińcu
  • Czyszczenie i pielęgnacja
  • Pranie i prasowanie
  • Mycie naczyń w kawiarni

Nasza oferta:

  • Stawka 13,00 € Brutto/h
  • Po okresie próbnym możliwe jest nawiązanie nieograniczonego stosunku pracy
  • Zróżnicowane i bezpieczne miejsce pracy z 48-godzinnym tygodniem pracy.
  • Rodzinne przedsiębiorstwo z bardzo dobrym klimatem pracy.
  • Zakwaterowanie w nowoczesnych 2-pokojowych mieszkaniach z TV i bezpłatnym dostępem do Wi-Fi, bezpośrednio na terenie gospodarstwa. Do dyspozycji są 2 kuchnie/pokoje wypoczynkowe i sala fitness 160,- € od osoby na miesiąc.
  • Nadgodziny są wypłacane za pośrednictwem konta czasu pracy lub na życzenie mogą być również zrekompensowane wolnym czasem.
  • 24 dni urlopu w roku.
  • Praca w rodzinnej firmie z bardzo dobrym klimatem pracy oraz przytulnym sklepem z produktami gospodarstwa i kawiarnią, w której można się zrelaksować.

Wymagania:

  • Niezawodność i wysokie zaangażowanie
  • Poczucie odpowiedzialności
  • Samodzielność oraz Orientacja na gościa
  • Mile widziane podstawowe znajomości języka niemieckiego lub angielskiego, ale nie jest to warunek konieczny

Rodzaj pracy:

  • Stała

Wyślij swoją aplikację poprzez formularz kontaktowy, który znajdziesz w poniższym linku a my skontaktujemy się z Tobą

lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem:

+4915214984152 lub

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zespół pro-suma GmbH